Doprava a platba

Zboží odesíláme do 3 pracovních dnů od přijetí objednávky (při platbě na dobírku) nebo od přijetí platby (při platbě předem).

Doprava

Česká republika:

Zásilkovna domů: 100 Kč

Zásilkovna Z-Box: 80 Kč

Zásilkovna Výdejní místo: 80 Kč

Osobní odběr: Zdarma (Zatím bohužel nemáme výdejní místo, ale můžeme se domluvit na osobním předání na Praze 4 nebo v širším centru Prahy. Prosím, máte-li o tuto možnost zájem, napište nám PŘEDTÍM, než dokončíte objednávku, na eshop@meridione.cz a domluvíme se.)

Slovensko:

Packeta domů: 115 Kč

Packeta Z-Box: 100 Kč

Packeta Výdejní místo: 100 Kč

V případě zájmu o doručení do dalších zemí nám prosím napište na e-mail eshop@meridione.cz.

Platba

Platba platebními tlačítky (tj. okamžitým bankovním převodem)

Při platbě platebními tlačítky vyberte svou banku. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu a poté na stránku svého internetového bankovnictví, kde po přihlášení potvrdíte okamžitý příkaz k úhradě. Zpracovatelem platby je společnost kevin.

Na mobilních zařízeních se systémy Android nebo iOS můžete navíc zvolit platbu v mobilní aplikaci – v systémové liště vyberete aplikaci mobilního bankovnictví, přihlasíte se obvyklým způsobem a potvrdíte předvyplněný příkaz k úhradě.

Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a. s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Kontaktní údaje pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba bankovním převodem

Objednávku je možné zaplatit bankovním převodem. Platební údaje (včetně QR kódu) dostanete e-mailem po potvrzení objednávky. Objednávku vyřídíme po připsání platby na náš účet.

Platba na dobírku

Objednávku můžete zaplatit i na dobírku při převzetí zboží u dopravce. Při platbě na dobírku se k ceně dopravy připočítává poplatek 30 Kč. Zvolíte-li doručení do Z-Boxu, dobírku je třeba uhradit online v aplikaci Zásilkovny.